Wielozadaniowe torby papierowe

Elegancka torba wykonana z gładkiego papieru w dowolnym kolorze, najczęściej brązowym lub szarym stanowi doskonałą alternatywa dla kolorach paczek prezentowych. Torba papierowa jest wykonana z grubego papieru, więc utrzyma pakunki większych gabarytów.

Torby papierowe na prezenty

torby papieroweTorebki papierowo wykonywane przez wielu producentów fantastycznie wpisują się w popularny dziś styl eko, jak również w styl rustykalny. Stanowią dodatek lub upominek promocyjny na wszelkich rodzajach przyjęć bądź imprez czy okoliczności. Są także doskonałym nośnikiem reklamy. Papierowe torebki mogą być wykorzystywane na zebraniach, konferencjach, a także spotkaniach. Jako torba na katalogi, broszury oraz ulotki reklamowe, samodzielnie również może być reklamą. Nadruk wykonany jedną z wielu metod, który przedstawia najczęściej logo firmy, jest nie tylko reklamą lecz również nieodzownym elementem torebki promocyjnej. Dzięki tekturowemu spodowi papierowe torebki są stabilne i wytrzymałe. Oprócz tego, iż papierowe torby doskonale sprawdzają się w roli zarówno paczek na prezenty, jak i toreb podarunkowych, a także nośnika reklamy, są również doskonałą torebką na żywność. Torby papierowe wykorzystywane są w przemyśle spożywczym, jak i przez wiele firm cateringowych lub mniejszych punktów należących do branży gastronomicznej, takich jak na przykład punkty sprzedające kanapki bądź wypieki.

torby papieroweTorebki wykonane z papieru, są niezmiernie tanim produktem. Skutkuje to ich popularnością, ponadto torebki papierowe są ekologiczne, nie wypływają negatywnie na środowisko, a także poprzez to, iż wykonane są z naturalnego materiału, jakim jest drewno, papier mogą być w pełni recyklingowane. Tworzywo z jakiego wykonuje się papierowe torebki jest biodegradowalne, skutkuje to tym, że papierowe torby stanowią alternatywę dla toreb plastikowych. Coraz częściej zastępują one plastikowe torebki na zakupy zarówno w mniejszych sklepach, jak również w dużych supermarketach oraz galeriach handlowych. Istnieje kilka rodzai toreb papierowych. Najczęściej na rynku dostępność są torby laminowane oraz nielaminowane, a także papierowe torby „eko”. Laminowanie torebki wpływa na nią uszlachetniająco, jak i sprawia, iż staje się oma bardziej wytrzymała, natomiast torby ekologiczne są najpopularniejsze, wiąże się z ich ceną, jak również prostotą i wielozadaniowością.

Każda kategoria torebek dzieli się także na rozmiary, podobnie jak w branży odzieżowej tutaj również torebki występują w wielkościach od najmniejszego, czyli „S”, aż do największego, jakim jest „XL”.